Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym

ATIS-SMOK Sp. z o.o.
ul. Wiślana 43
34-114 Brzeźnica

tel: +48 33 879 24 78
fax:+48 33 879 24 90

email: biuro@atis.pl
zobacz mapę
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Chcesz nawiązać współpracę?
Napisz do nas!
wyślij formularz
Informacje od nas na Twojej skrzynce e-mail - zupełnie za darmo! Zapisz sie na naszą liste!


Nowy serwis internetowy | 11.06.2020

Miło nam poinformować wszystkich Internautów oraz naszych Klientów o uruchomieniu nowego serwisu internetowego.We wrześniu nastąpiła prezentacja naszego nowego serwisu internetowego.  Głównym założeniem było dla nas zbudowanie takiej strony www, która ułatwi Internautom oraz wszystkim osobom zainteresowanym kupnem naszych produktów,  szybkie zapoznanie się z pełną ofertą ATIS-SMOK Sp. z o.o. 

Zależy nam, aby nasza nowa strona żyła swoim własnym życiem. W specjalnie przygotowanym dziale aktualności  będziemy na bieżąco informować Internautów o tym, co dzieje się w naszej firmie.
Dzięki nowemu narzędziu chcemy też podnieść poziom obsługi naszych Klientów. Dla wszystkich, którzy będą zainteresowani otrzymywaniem bieżących informacji o naszej firmie i naszych produktach, uruchomiliśmy narzędzie mailingowe - NEWSLETTER. Każdy kto zechce może podać nam adres swojej skrzynki mailowej, na który prześlemy newsletter.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania naszego nowego serwisu, czekamy w tej sprawie na maile od Państwa.


« poprzednia powrót do listy